Festiwal zawodó

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Festiwal zawodó

Cztery szkoły CKZiU z Zagórza zaprezentowały się w egzotycznym klimacie Orientu. Nauczyciele i uczniowe prezentowali zawody, w których kształcimy (a jest ich niemało w trzech zawodówkach i technikum) w formie praktycznej. Kandydaci na kucharzy przygotowywali sushi, potencjalni sprzedawcy poznawai zasady ekspozycji towarów i korzystali z kasy fiskalnej, przyszli budowlańcy wykonywali bardzo cielkawe zadania praktyczne. Przyszli architekci krajobrazu i ogrodnicy mogli podziwiać odpowiednie kompozycje.

Kandydaci do naszych szkół:

Technikum nr 2 Architektoniczno - Budowlanego ( 3 zawody)

Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 2 (integracyjnej, wielozawodowe - kilkanaście zawodów)

Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 3 Architektoniczno - Budowlanej (3 zawody)

muszą pamiętać o tym, że nasza oferta edukacyjna jest szersza, niż ilość wynikająca z liczby stoisk. Aby pokazać wszystkie nasze możliwości - musielibyśmy zająć całą przestrzeń.

Dlatego  zainteresowanych zapraszamy 2 czerwca na Mieroszewskich 42.

Część zdjęć z portalu sosnowiec.naszemiasto.pl

Pliki do pobrania: