Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym 18.12.2018

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym 18.12.2018

W dniu 18 grudnia 2018r. mgr Marek Heyda zorganizował turniej o mistrzostwo szkoły w tenisie stołowym. W turnieju wzięło udział 24 uczniów technikum, branżowej szkoły I stopnia i zasadniczej szkoły zawodowej, którzy spróbowali swoich sił w tej popularnej dyscyplinie sportu na 6 stołach. Przy każdym stole nad prawidłowym przebiegiem rozgrywki czuwał sędzia, w której to roli świetnie sprawdziły się uczennice technikum. Obowiązywały przepisy Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Zawody przebiegały w następujący sposób: ułożenia tzw. drabinki rozgrywek dokonał mgr Marek Heyda w drodze losowania zgłoszonych uczestników. Ci zmierzyli się w parach turniejowych aż do wyłonienia najlepszej czwórki. Oto zwycięzcy:

I miejsce – Maciej Korzec z klasy 1TAB

II miejsce – Kacper Frańczak z klasy 1TAB