WYGRANA ZA NAJWYŻSZĄ FREKWENCJĘ W POPRZEDNIM ROKU SZKOLNYM

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> WYGRANA ZA NAJWYŻSZĄ FREKWENCJĘ W POPRZEDNIM ROKU SZKOLNYM

Klasa 2 WAU -  Centrum Kształcenia Zawodowego i  Ustawicznego w Sosnowcu – ZSZ nr 2,  wygrała wycieczkę za najwyższą frekwencję i wyniki w nauce w roku szkolnym 2014/2015.
Uczniowie wraz z opiekunami: Sylwią Nowak i Bogusławą Głowacz,  pojechali do Wrocławia – jednego z  najstarszych miast Polski.

Dużą atrakcją dla nas było zwiedzanie Afrykarium -  unikatowego na skalę światową kompleksu, prezentującego  różne ekosystemy, związane ze środowiskiem wodnym Czarnego Kontynentu. W 19 akwariach i basenach o pojemności niemal 15 000 000 l pokazywane są zwierzęta zamieszkujące plaże i rafę koralową Morza Czerwonego, rzekę Nil, krainę Wielkich Rowów Afrykańskich, głębię Kanału Mozambickiego, plaże Wybrzeża Szkieletów (Namibia) i Dżunglę dorzecza Kongo.
Zwiedziliśmy także rynek i okolice Wrocławia. Za udział i dobrą przygodę dziękujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów