Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015 było dla uczniów i nauczycieli Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 2 było szczególne – po raz ostatni zostało zorganizowane w budynku przy Hubala-Dobrzańskiego.
Zakończenie roku szkolnego 2014/2015 było dla uczniów i nauczycieli Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr Jednak pozostałe elementy pozostały bez zmian. Pani dyrektor Iwona Bereza wręczyła uczniom wyróżniającym się – czy to w nauce, czy w innych dziedzinach nagrody.
Trzeba zaznaczyć, że dwie uczennice klasy I otrzymały promocję z wyróżnieniem  - Edyta Krzciuk i Karolina Wyczyńska
Marta Górska natomiast odebrała nieco wcześniej nagrodę i dyplom dla m\najlepszego sportowca naszej szkoły.
Zgodnie z tradycją CKZiU zakończenie nauki klas trzecich zorganizowano w budynku przy Kilińskiego 25. Tam spotkali się uczniowie klas III a, b, d. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością dyrektor i wicedyrektorzy szkół Centrum, przybyli też rodzice oraz potencjalni pracodawcy, reprezentujący firmy: SPAWALNIK, LANDSTER, MANPOWER, a także pani Iwona Sosulska, kierująca CKU – oferująca możliwość kontynuacji kształcenia.
Nagrody książkowe za wyniki w nauce wręczyła p. Iwona Bereza, natomiast nagrodę PRIMUS INTER PARES z rąk dyrektora Jacka Górskiego odebrał uczeń III B – Krzysztof Otrzębowski. Czterej uczniowie naszej szkoły odebrali też medale za osiągnięcia sportowe.
Część artystyczną przygotowali uczniowie III a pod kierunkiem p.Sylwii Nowak.

Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia.