27 finał WOŚP z naszym udziałem

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> 27 finał WOŚP z naszym udziałem

Szanowni Państwo,
27 finał WOŚP już za nami.Niestety,to wspaniałe przedsięwzięcie zostało przyćmione tragicznym wydarzeniem.
Jednak chciałam Wam serdecznie podziękować za trud,ciężką pracę,poświęcenie,a przede wszystkim świetny humor i doskonale przygotowaną imprezę.Każdego roku mogę liczyć na wspaniałych ludzi,którzy nie bacząc na okoliczności, chętnie przyłączają się do tworzenia sztabu w sosnowieckiej budowlance.
Ogromny bączek i kolorowy motyl wzbudziły zachwyt wśród odwiedzających.Pyszne jedzenie przygotowane przez dziewczyny ze specjalki było genialne,warsztaty plastyczne,kiermasz,to wszystko na wysokim poziomie-dziękuję Wam za to.
Ps.W tym roku udało się nam uzbierać ponad 35 tysięcy złotych,to wielka suma i ciężka praca 41 wolontariuszy.

Z wyrazami szacunku,Sylwia Świder,sztab 4549

Galeria zdjęć: