Kolejna „Muzyczna kawiarenka” za nami.

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Kolejna „Muzyczna kawiarenka” za nami.

23 lutego o godz.17:00 korytarz w budynku Technikum nr 2 już po raz 9 zamienił się w ciepłą, klimatyczną kawiarenkę. Gościliśmy w 1 spotkania części Pana Tomasza Lewańskiego, który podzielił się z nami wrażeniami z wyprawy na Pik Lenina. Pan Tomasz nie kreował się na herosa, któremu trudy podróży nie groźne. Pokazał w sposób bardzo emocjonalny swój trud i zmagania  ze słabością fizyczna i psychiczną oraz tęsknotę za rodziną i domem, które towarzyszyły Mu w czasie zdobywania szczytu. W drugiej części wystąpiła grupa młodych artystów - Zuzka Ocetek, Zuzia Krzepkowska, Ania Bryś, Emilka Głowa i Dominik Stawiarski. Uczniowie sosnowieckich i dąbrowskich szkół - młodzi, uzdolnieni ludzie, którzy kochają śpiewać, którzy lubią dzielić się swoją pasją z innymi. W czasie koncertu panowała niezwykle sympatyczna, luźna atmosfera. Mamy wrażenie, że artyści czyli się na naszej korytarzowej scenie naprawdę dobrze, to pewnie też zasługa publiczności.
Warto organizować takie spotkania, warto brać w nich udział.
Zapraszamy zatem za rok - na jubileuszową kawiarenkę.
Spotkamy się bowiem- miejmy nadzieję- po raz 10!