Postaw na Słońce - podsumowanie konkursu

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Postaw na Słońce - podsumowanie konkursu

15 listopada 2017 w RODN WOM w Katowicach podsumowano projekt POSTAW NA SŁOŃCE, w którym z powodzeniem uczestniczyli uczniowie Technikum nr 2. W obecności zaproszonych gości, w tym dyrektora CKZiU, Jacka Górskiego, wicedyrektora J. Mazura oraz opiekuna - p. M Suszalskiej Mateusz Możdżeń i Kacper Radomski referowali wyniki nagrodzonej pracy podczas konferencji, zorganizowanej z okazji Światowego Tygodnia Przedsiebiorczości pod hasłem  "Nowoczesne rozwiązania technologiczne a ochrona środowiska"

Przez cały niemal rol szkolny 2017/2017 uczniowie pod opieką p. Martyniki Bulkowskiej podejmowali działania popularyzujące wiedzę dotyczącą korzyści płynących z odnawialnych źródeł energii, ze szczególnym naciskiem na fotowoltaikę. Ich praca została doceniona przez komisję konkursową, czego wyrazem były nagrody rzeczowe, które nasi uczniowie odbierali 4 października br w Ministerstwie Środowiska.