SPORTOWY SUKCES UCZNIÓW ZASADNICZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ NR 2

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> SPORTOWY SUKCES UCZNIÓW ZASADNICZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ NR 2

7 października 2014 r.uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VIII Mistrzostwach Śląska i Zagłębia w Piłce Nożnej Halowej. Spotkali się tam z zawodnikami wielu miast regionu np.  Zabrza, Bytomia, Rudy Śląskiej, Sosnowca, Będzina, Mysłowic i Czeladzi.
Mecze rozgrywano systemem złożonym. Pierwszym etapem były eliminacje grupowe. Z dumą stwierdzić należy, iż nasz zespół wyszedł z niej na I miejscu – z 6 punktami, spychając na drugie ubiegłorocznego tryumfatora – drużynę z Zabrza.  W tej rundzie udało się pokonać reprezentantów Czeladzi i Mysłowic.
Finały oddaliśmy dopiero po rzutach karnych (0:2), bo w regulaminowym czasie gry remisowaliśmy 1:1.
W meczu o III miejsce starliśmy się z ekipą z Zabrza. I ponownie w regulaminowym czasie gry wywalczyliśmy remis – 1:1. Tym razem rozstrzygnięcie w rzutach karnych przyniosło nam sukces (2:0)

W efekcie nasza drużyna w składzie:
Patryk Kępa
Szymon Kowalczyk
Rafał Gęborek
Daniel Włusek
Krzysztof Otrebowski
Sebastian Pitek
pod opieką p. Z. Janczyka i G. Dominika zdobyła III miejsce w tym prestiżowym Turnieju. Pragniemy zaznaczyć, iż nie jest to pierwszy sukces sportowy uczniów naszej szkoły, żeby przypomnieć choćby PARASPARTAKIADĘ czy turniej DART z ubiegłego roku.

Gratulujemy postawy i sukcesu.

B.Dudzicz