II miejsce w Konkursie literacko-artystycznym WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> II miejsce w Konkursie literacko-artystycznym WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ

Uczennica Paulina Józwiak z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego – Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 2 pod opieką mgr Bogusławy Głowacz zdobyła II miejsce w siódmej edycji Konkursu literacko-artystycznego WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ - „Bądźcie wierni łasce chrztu świętego” (Jan Paweł II), zorganizowanym przez Zespół Szkół  Katolickich im.  św. Jana Bosko  w Sosnowcu, Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Sosnowcu, Parafii pw. św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu, pod honorowym patronatem Ordynariusza Diecezji Sosnowieckiej Ks. Bp dr Grzegorza Kaszaka, Prezydenta Miasta Sosnowca Arkadiusza Chęcińskiego, Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezjalnej w Sosnowcu na czele z Ks. dr Michałem Bordą, oraz Parafii pw. św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu.
Wręczenie nagród odbyło się w czasie MUZYCZNEJ KAWIARENKI 20 maja 2016 r. w Oratorium plebanii św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu. Odbył się również koncert wokalistki zespołu Krakowskie Przedmieście która wykonała poezję śpiewaną opartą na tekstach ks. Jana Twardowskiego. Celem konkursu było stworzenie okazji do twórczej refleksji nad nauczaniem i działaniem św. Jana Pawła II oraz innych błogosławionych i świętych jak również uwrażliwienie młodych ludzi na dobro istniejące wokół nas. Gratulujemy !!!